«Чому не співаю гімн? Просто не співаю і все. Слова, звичайно, знаю».
«Забобонів з приводу цього ніяких немає, все нормально. Просто не співаю, налаштовуюся на гру, слухаю як люди співають», - наводить слова Ракицького
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«Чому не співаю гімн? Просто не співаю і все. Слова, звичайно, знаю».
«Забобонів з приводу цього ніяких немає, все нормально. Просто не співаю, налаштовуюся на гру, слухаю як люди співають», - наводить слова Ракицького