Артем Кравець: «Головне, щоб все добре складалося в «Динамо» Київ». ВІДЕО

Динамо Київ 16 Листопада, 21:05
Динамівський форвард Артем Кравець в ексклюзивному інтерв’ю програмі «Профутбол» розповів про своє самопочуття та чергове непотрапляння до збірної.

«Видужую, основний набряк вже пройшов. Зараз команда вийшла після вихідних. У мене вихідних не було, я їздив кожен день на базу, зараз почну працювати в тренажерному залі, через день - два, почну вже бігати на полі. Після зіткнення лікарі сказали практично відразу, що у мене великий розрив повіка, 4 - 5 сантиметрів. Звичайно, відразу сказали, що заміна, я пішов у підтрибунне приміщення, там чергувала швидка допомога «Бориса» і там хірург «Бориса» мені вже зашив.

Дивився той епізод відразу після гри і на наступний день, але в тому епізоді я не встигав підказати, нічого зробити. Якщо тільки б Микита не стрибав, то я бив у м'яч, бачив його і бив у нього. Але так вийшло, що замість м'яча вдарив голову Микити. Просто, у мене якось постраждали більш м'які тканини, ніж у нього. Я навіть не зрозумів, куди йому вдарив, в яку частину голови, але зверху у нього теж було розсічення. Але я бачив, що він вчора вже тренувався з усіма, тому у нього проблем немає. У мене сильне розсічення і з докторами, з якими я розмовляв, вони всі дивуються, що у мене все ціле на лицевій кістці, слава Богу.

Так, дуже неприємно, що знову я не допоможу збірній і не отримаю свій якийсь шанс. Але я дивлюся на це все-таки з оптимізмом і сподіваюся, що наступні ігри за збірну у мене попереду. Головне, щоб все добре складалося в «Динамо» Київ. Намагаюся, і якщо буду показувати хороший рівень гри, то і збірна в майбутньому буде.

І мені хотілося цього, я приховувати не буду. Мені дуже хотілося отримати виклик, але я розумію, що для Михайла Івановича головним критерієм є стабільність. Він неодноразово це говорили, що головне стабільна гра. Судити його і щось говорити теж складно. Він відповідає за результат, і видно, що в минулому відборі, коли всі вже думали, що він закінчився - витягнув команду і практично, ми потрапили в основну частину чемпіонату, але не склалося, не пощастило десь. Всі бачать, що він хорошого рівня тренер. Поки він дає результати, нема про що навіть говорити.

Кожен тренер все одно підбирає гравців, в першу чергу під свою тактику і довіряє. Всі неодноразово говорили, що Михайло Іванович на зміни рідко йде, він більше консервативний»,

- розповів Артем.