Руслан Ротань: «В нас могли бути проблеми»

Динамо Київ 16 Листопада, 21:42
Капітан збірної України Руслан Ротань став гостем студії програми «Профутбол», де розповів про останню гру збірної України та свій стан здоров’я.

Про травму

Я думаю, що моя травма особливої уваги не варта. Всі мають свої проблеми. У всякому разі, місяць до паузи я дограю, ніяких проблем.

Про гру з Люксембургом

Напевно для нас та вболівальників Люксембург задається легкою командою. Але я вважаю, що це гідна команда, перед матчем я казав те саме. Вони створили нам труднощів. Добре те, що добре закінчується. Коли ми забили гол, за результат ніхто вже не переймався. Якби не забили, все могло бути по-іншому.

Є різниця на кого налаштовуватися, на Іспанію, чи Люксембург.

Десь в підсвідомості у всіх було те, що ми обіграємо цю команду. Я навіть по собі можу це сказати. Честь і хвала, що зібрались та забили, це найголовніше.

Про збірну Люксембургу

В нас могли бути проблеми. Що впало в очі – це дисциплінована команда. Можливо, вони мають не так багато майстерності, але те, що вони грають дисципліновано і там потужні гравці попереду грають – це так.

Про турнірне становище збірної України

Якщо брати до уваги те, що ми ще не грали з Іспанією, то ми не розраховували на третє місце. Розраховували на більше. Маємо те, що маємо. Треба тепер вилазити з цієї ситуації. В принципі, такий досвід ми вже маємо, тож все в наших руках. Є важкий поєдинок з Іспанією. Це колишній чемпіон світу, але все в наших руках. Якщо ми зіграємо в наш футбол, то буде все нормально. Якщо в себе не вірити, то нащо виходити на поле. Є віра в себе, є віра в команду. Напевно, все, що потрібно – удосконалювати свою майстерність.