Андрій Несмачний: «В мене завжди була віра в Кравця»

Динамо Київ 16 Листопада, 22:35
Екс-гравець київського «Динамо» Андрій Несмачний розповів про те, що завжди вірив у свого екс-колегу Артема Кравця.

«В мене завжди була віра в Кравця. Я його завжди підтримував. Зараз ми також підтримуємо стосунки. Я бачив його ставлення, в нього було величезне бажання знову повернутися на свій рівень після тієї затяжної травми та рецидиву травми, яка не давала йому можливості вийти на той рівень, який в нього був», -

зазначив Несмачний в ефірі програми «Профутбол».

Також, про те, як вдалося Артему повернутися на свій рівень додав гість програми Руслан Ротань.

«Тут скоріше за все віра в футболіста - в нього повірили. А те, що він дійсно хороший футболіст, це всі знають. Він багато забиває, якщо йому продовжувати довіряти, він продовжуватиме робити свою справу», -

сказав Ротань.