Домагой Віда: «Вболівальники підставили нас»

Динамо Київ 17 Листопада, 07:12
Хорватський захисник київського «Динамо» Домагой Віда прокоментував поведінку фанів своєї збірної в матчі проти збірної Італії.

«Ми добре грали і були кращими в цьому матчі. Якби не зупинка в поєдинку, причиною якої стали фани нашої команди, то ми могли б перемогти. Цим вболівальники підставили нас. Нехай такі фани більше не приходять на матчі збірної,

- підкреслив Віда в коментарі для видання Jutarnji List.

Нагадаємо, матч Італія - Хорватія було призупинено через поведінку вболівальників хорватської збірної.