В`ячеслав Шевчук: «Раніше ми були «голодні» до перемог, а зараз є якийсь спокій у нашій грі». ВІДЕО

Динамо Київ 17 Листопада, 09:14
Захисник збірної України В'ячеслав Шевчук розповів про причини слабкої гри збірної України

Захисник збірної України В'ячеслав Шевчук, в ефірі програми «Великий Футбол», розповів про причини слабкої гри збірної України

- У цьому році збірна не демонструє красиво та цікаву гру, як в минулому році. Не знаю із чим це пов’язано. У першому матчі програли словакам при рівні грі. Не заслуговували ми поразки, але сталось, як сталось. У другій та третій грі не продемонстрували достатній рівень футболу, але здобули дві перемоги. Що стосується останнього матчу, то перші хвилин 20 ми не демонстрували якісну гру , були якась дезорганізація в наших лавах, пропустили три небезпечні контратаки. Могли пропустили, але на щастя цього не сталось.

- У збірній не змінився тренерський штаб, основні гравці. В чому причина такого спаду у грі збірній?

- Гадаю, що у минулому році ми хотіли перемагати за будь-що, були дуже голодні до перемог. А в цьому році впевненість, самовпевненість, якійсь спокій у нашій грі. Треба передивитись це, в першу чергу у собі і стати більш агресивними.