Захисник «Шахтаря» Олександр Кучер в ефірі програми «Великий футбол» розповів про війну і про ставлення до людей, які приїхали з Донбасу до Києва
.«Спочатку не вірилося, але коли почалася стрілянина, стало зрозуміло, що в Донецьку грати вже не будемо - не дозволять. Одного разу подзвонили з садка, сказали, забирайте швидше дітей, починається стрілянина.
Одного разу в Києві хотів припаркуватися. Виходить хлопець, каже - сепаратистам не можна тут паркуватися. Донецькі номера у мене були, так. Такі моменти, звичайно... Є таке, що й машини дряпають», -
приводить слова Кучера xsport.ua.