Руслан Ротань: «Калініч не грав навмисно»

Динамо Київ 17 Листопада, 10:06
Гравець дніпропетровського «Дніпра» Руслан Ротань в ефірі «Профутболу» прокоментував епізод Калініча – Степаненко.

«Я вважаю, що навмисної гри з боку Калініча не було. Нікола сам сказав про це після матчу. Він не хотів завдати травми Степаненкові. Він групувався і прибирав руки щоб приземлитись. А те, що неприємна травма, так влучив… Це просто випадковість.

В мене був випадок такий же в матчі зі збірною Англії – Джеррард підплигнув та ліктем розсік обличчя. Арбітр справедливо дав йому жовту. Адже там була боротьба».