Захисник київського «Динамо» та збірної Австрії Александар Драгович розмістив у соціальній мережі Іnstаgram спільне фото із нападником донецького «Шахтаря» Луїсом Адріано, на якому футболісти борються за м'яч.
«Побачимося знову у вівторок», - так підписав світлину австрієць, передчуваючи товариський матч зі збірною Бразилії, запланований на 18 листопада.
Судячи з готовності Драговича допомогти своїй команді, пошкодження, яке він отримав у матчі проти збірної Росії, не виявилося серйозним.