Кирило Ковальчук – про настрій на гру проти Литви

Динамо Київ 17 Листопада, 17:08
Півзахисник одеського «Чорноморця» та збірної України Кирило Ковальчук на прес-конференції напередодні гри проти збірної Литви відповів на питання журналістів.

— Як налаштовуєтесь на суперника?

— Ми граємо вдома і при своїх вболівальниках, тому налаштовуємось лише на перемогу.

Взяли три дуже важливих очки в матчі з Люксембургом, хоч гра була непростою. Готуємось до наступного матчу і готові показати хорошу гру.

— На скільки важливо для Вас справити хороше враження на тренера?

— Потрібно «чіплятись» за кожен шанс і завжди тримати рівень гри. В кожному матчі налаштовуватись на те, щоб він був найкращим. Виходити і грати на повну.

— У першому таймі проти Люксембургу – які були відчуття на лаві запасних, коли суперник міг піднести «сюрприз»?

— Не скажу, що провалили старт. Можливо, звикали до поля, можливо, така гра Люксембургу стала сюрпризом. Не очікували, що вони так швидко розкриються, сміливо йтимуть в атаку, а гратимуть спочатку від оборони. Вже згодом підлаштувались під суперника і впевнено перемоги, забили три голи і повністю контролювали хід поєдинку.

— Був День народження в Романа Зозулі – як святкували?

— Ми привітали його з цим святом, - і команда, і Михайло Іванович. Поїли торти, так що все нормально.

— Як привітали Ярмоленка з першим хед-триком у збірній?

— Це була перемога не тільки Ярмоленка, а й всієї команди. Ми дуже за раді, що він забив і допоміг отримати три пункти і раділи цьому всі разом. Думаю, і він більше радий саме тому, що збірна перемогла.