Віце-президент кримського СКЧФ Євген Репенков розповів про ситуацію у севастопольському клубі після анексії Криму Росією, пише Обозреватель
«Якщо підходити прагматично, нас відкинули років на 12 назад. При Україні у нас був Новинський, який давав нам гроші. Не скажу, що ми жили безбідно, але клуб нормально функціонував. До того ж ми грали в Прем'єр-лізі, а це повний стадіон на іграх. Все було чудово.
І раптом - грошей немає, і ми граємо в другій лізі. І найстрашніше, що севастопольські футболісти не можуть грати в цій команді. Тому з прагматичної точки зору можна пошкодувати, що у нас немає грошей. Незрозуміло, як нам жити далі. У нас є якась копієчка до нового року, а потім хоч бери і закривайся.
Ми не шкодуємо, що вибрали для нашого клубу російський шлях розвитку. При цьому ніхто з нас не скаже жодного поганого слова про Україну. Ми не проти України. Ми проти тих людей, які прийшли до влади. Фашисти, бандерівці, націоналісти - ось такі ці люди. Ми проти них», -
сказав Євген Репенков.