Роман Безус: «Наклали два чи три шви – суперник пройшовся шипом по нозі»

Динамо Київ 18 Листопада, 22:01
Хавбек збірної України Роман Безус дав флеш-коментар після контрольного матчу з національною командою Литви (0:0).

Хавбек збірної України Роман Безус дав флеш-коментар після контрольного матчу з національною командою Литви (0:0).

- Романе, після матчу ви накульгували, чи все гаразд з ногою?

- Наклали два чи три шви – суперник пройшовся шипом по нозі. Трохи болить, але нічого страшного. Все добре.

- Наскільки комфортно було грати в такому експериментальному складі?

- По-перше, хочу подякувати Михайлові Фоменку, тому що я вже місяці три взагалі не виходив у стартовому складі. А у збірній мені дали шанс, за що я дуже вдячний. Старався, намагався забити гол, але, на жаль, у цьому не пощастило. А грати було доволі комфортно. Так, дехто проводив усього перший чи другий матч за збірну, але, думаю, в цілому гра була непогана, хоча ми й не забили. Але все ж таки хотілося б грати краще.

- У другому таймі литовці теж могли забити…

- Так, у них були моменти. Але зараз важко щось сказати по гарячих слідах, будемо це розбирати пізніше. Звісно, сьогодні не було зіграних зв’язок, тому, можливо, гралося трохи складніше.

- Чи не було думки організувати фінальний штурм воріт збірної Литви, незважаючи на товариський статус матчу?

- Підсвідомо хотілося забити гол і виграти, але вже було трохи складно… Думаю, на результаті позначилася і прохолодна погода.

- Ви можете погодитися з тим, що гра в атаці збірній поки не дуже вдається?

- Напевно, я погоджуся.