Денис Олійник: «Кожен для себе отримав багато інформації, в тому числі тренерський штаб». ВІДЕО

Динамо Київ 18 Листопада, 23:04
Півзахисник збірної України Денис Олійник розповів після матчу чому не вдалося забити, як налаштовували на матч новачків та оцінив свій виступ у двох поєдинках збірної.

- Намагався виконувати добре свою роботу в клубі і розумів, якщо буду грати стабільно і добре, і забивати (тому що моя позиція змушує забивати), то тренерський штаб зверне на мене уваги. Мабуть плоди моєї роботи виправдалися. Потрібно рухатися далі, прогресувати, закріплюватися в збірній. Те, що викликали - дуже радий. Намагався віддати всі сили, щоб допомогти національній збірній і порадувати уболівальників і тренера.

- Зраділи твоєму поверненню в Україну?

- Звичайно, у мене тут багато друзів, давно не бачилися. Багато спілкувалися, багато жартували зараз, я з усіма в добрих стосунках. Був радий побачити їх знову і, думаю, хлопці теж зраділи. Потрібно продовжувати добре грати в клубі, щоб продовжувати викликатися до збірної і при попаданні скористатися цим шансом.

- Чи вдалося виконати план на гру? Чому не вдалося забити гол?

- Ми старалися. Нас налаштовували на те, що матч буде непростим. Ми переглядали, готувалися серйозно до цього матчу. Нас налаштовували на непростий матч, ми намагалися виконати установку, яку нам поставили. Я думаю, гра з Люксембургом позначилася, бо дуже непросте поле було і потрібен був час, щоб відновитися. Плюс, відразу після гри переліт, може десь не вистачило свіжості. Це не потрібно скидати з рахунків, але в такому режимі треба було обігравати. Але я думаю, що всі старалися, віддали всі сили на полі. Кожен для себе отримав багато інформації, в тому числі тренерський штаб.

- Може, була проблема в тому, що не всі були мотивовані через те, що це товариська гра?

- Десь може настрій був не такий високий. Багато сил та емоцій віддали в грі з Люксембургом, може десь цих емоцій сьогодні і не вистачило. Можу відповідати тільки за себе, я старався налаштуватися максимально на цей матч і віддати всі сили в ньому. Все що міг - все зробив.

- Ти пам'ятаєш, проти якої команди дебютував?

- Так, з Литвою

(посміхається).

- Тоді виграли 4-0, чому зараз не вийшло?

- Я думаю, що тоді ми не грали через два на третій, у нас тоді був перший матч з Литвою. Важкий матч був з Люксембургом, важкі погодні умови, поле важке, багато емоцій віддали, плюс переліт, я думаю, що десь не вистачило свіжості, настрою на гру і цих компонентів не вистачило, щоб обіграти суперника.

- Як підбадьорювали тебе, коли ти дебютував у збірній? Як підбадьорювали тих, хто сьогодні вперше вийшов на поле?

- Коли я дебютував, то дуже багатьох знав. Ніхто особливо не підбадьорював, просто після гри привітали з дебютом. Теж і ті, хто сьогодні дебютував, хлопці досвідчені, вони багато ігор провели на рівні Прем'єр-ліги, в єврокубках. Їх налаштовувати не потрібно було, вони самі себе налаштували. У грі, хто старший - ніхто не кричав, намагалися підтримувати навіть в якихось помилках. Колектив хороший, ніхто нікого не пригнічує і за помилки не пресує.

- Після матчу привітали їх?

- Так, привітали ще перед матчем. Побажали удачі, щоб ніхто не нервував, щоб виконували все так, як вони це роблять в клубі.

- Як думаєш, у хлопців гарний футбольне майбутнє?

- Якщо вони в збірній - вже звернули увагу на себе. У них є і хороше майбутнє, і перспективи закріплювати свою гру в клубі і в збірній.