Віталій Вернидуб: «Якщо не забиваєш гол - виграти складно». ВІДЕО

Динамо Київ 18 Листопада, 23:30
Дебютант збірної України Віталій Вернидуб, після матчу зі збірною Литви, поспілкувався з журналістами.

- Які відчуття від дебюту?

- У мене було емоційне піднесення. Це честь для мене, одягнути футболку національної збірної команди. Звичайно, позитивні емоції брали гору над мною.

- За рахунок чого ви повинні були виграти це матч?

- Тренер дав настанови, щоб ми грали через фланги і за рахунок цього намагались забити гол.

- Що не вийшло?

- Нам не вдалось забити гол, якщо цього не робиш – виграти дуже складно. Це єдине, чого нам на вистачило.

- За рахунок чого мав прийти гол?

- За рахунок тиску. Ми повинні були більше тиснути на суперника. Якщо б цього компонента було більше, гадаю, свій гол ми б забили.

- Суперник здивував?

- Ні, ми дивились їх матчі. Знали слабкі і сильні місця цієї команди.

- Задоволені дебютом?

- Дебютом так, а ось грою – ні. Були певні помилки. Треба проаналізувати ще матч, розібрати помилки та рухатись далі.

- Сьогодні ваш батько був на матчі, Юрій Вернидуб. Якось допомагав вам перед матчем?

- Ні, але, думаю, зараз, після гри, порцію своєї критики я отримаю.

- Ваш батько – головний критик у вашій кар’єрі?

- Не головний, але до його думки я завжди прислухаюсь. Також, як близька людина, він поганого не порадить, як, в принципі, і усі тренери. Але, краще за все, його слухати.

- Незважаючи на прохолодну погоду, сьогодні зібралось доволі багато вболівальників. Як тобі підтримка збірної?

- Спасибі їм велике за те, що у такий пізній ас прийшли та підтримали нас, незважаючи на погоду та ситуацію в країні.