Айїла Юссуф: «Металіст» залишив мене один на один зі своєю проблемою»

Динамо Київ 19 Листопада, 08:25
Нігерійський захисник київського «Динамо», який наразі захищає кольори харківського «Металіста», Айїла Юссуф розповів про відновлення після травми.

- Айїла, як йдуть справи з відновленням? Як зв'язки?

- Спасибі, відновлення проходить за планом. Виконую всі лікарські призначення, відвідую всі необхідні процедури. Поки що займаюся лікуванням в Україні, а продовжу вже за кордоном.



- До зимових зборів будете в строю?



- Так, однозначно. Підійду до них у повній бойовій готовності.



- Якісь зрушення за новим контрактом з «Металістом» є?



- Ні, мені постійно кажуть: «Завтра, завтра, завтра», а конкретики ніякої немає. Зате залишається борг по зарплаті. Вже за два місяці. Гравцям, які навіть не мали ігрової практики, все було виплачено. А я, опинившись клубу непотрібним через травму, свої гроші не отримав. Я так розумію, зараз мова йде про урізання зарплати в два рази, але робиться все це дуже негарно. Що говорити, якщо навіть витрати по перельоту мені компенсувати відмовляються.



- А з ким із клубу ведуться переговори?



- Всі питання обговорювалися з Володимиром Карпенко (

перший віце-президент ФК «Металіст» - прим.авт.

), але ніякого результату поки що немає. Знайти з ним взаєморозуміння не вдається.



- Більше ні до кого не зверталися?



- Я дзвонив Євгену Краснікову, просив його поради, однак він, як відомо, зараз не працює в клубі, нічим не може допомогти.



- Виходить, така поведінка клубу продиктована Вашою травмою?



- Так, дуже на це схоже. Прикро, адже травму я отримав саме в грі за цей клуб, робив все від себе можливе, щоб пробитися в стартовий склад, щоб якомога частіше виходити на поле. Я був би не проти залишитися в Харкові, але постійне мовчання просто змушує мене шукати інші варіанти продовження кар'єри. Не хочу ні з ким сваритися, але така поведінка не прикрашає керівництво харківського клубу. Я 10 років відіграв за київське «Динамо», були різні ситуації, але про подібне ставлення до футболістів не могло бути й мови. «Металіст» залишив мене один на один зі своєю проблемою. І це дуже неприємно,

- цитує Юссуфа кореспондент terrikon.com.