Колишній президент ПФЛ Святослав Сирота на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook прокоментував гру Дениса Бойка в товариському матчі проти Литви.
«Бойко! От цей Бойко! Упевнений, що незабаром, він буде №1. Як це було в Дніпрі. Пам'ятайте вболівальники Дніпра, як ви його зустріли спочатку? І що я сказав з цього приводу. Так буде і тут. Бойко буде №1», - підсумовує Сирота