Головний тренер «Говерли» В'ячеслав Грозний прокоментував рішення Федерації футболу України повернути в розіграш Прем'єр-ліги правило «золотого матчу».
Сьогодні виконавчий комітет Федерації футболу України підтримав відповідну ініціативу клубів Прем'єр-ліги. В регламент турніру буде повернуто пункт про проведення «золотого матчу» за підсумками якого і визначиться володар чемпіонського титулу. Але тільки у разі рівності очок у претендентів за підсумками 26 турів першості.
«Повністю підтримую рішення Виконкому. Якщо дві команди набрали однакову кількість очок, чому б всій країні не подивитися на матч найсильніших клубів ліги? Згадайте матч «Спартака» з «Аланією» в 1996 році чи матч київського «Динамо» з «Шахтарем» у 2006-му. Приголомшливі за напруженням зустрічі. ФФУ опитала всі клуби, всі підтримали ініціативу. Це потрібно для додаткової видовищності, для підвищення рейтингів. Супербитви за звання кращого, такі матчі потрібні футболу
»,
-розповів Грозний, передає «Чемпіонат»