Як відомо, через події на Сході країни у цьому сезоні УЄФА дозволяє проводити матчі Ліги чемпіонів та Ліги Європи лише у Львові та Києві. Тепер же є шанси, що кількість єврокубкових міст збільшиться. ФФУ направила до УЄФА звернення дозволити проводити поєдинки престижних турнірів у Дніпропетровську, Харкові та Запоріжжі, повідомляє «Футбол 1». На думку український футбольних можновладців, проведенню матчів у вищеназваних містах нічого не загрожує. Чи змінилась позиція УЄФА щодо цього питання наразі невідомо. Окрім цього, на виконкомі української федерації затвердили проведення «Золотого матчу» у чемпіонаті України за умови рівної кількості очок у команд. Ще одне рішення, яке схвалила ФФУ, - перенесення перших чвертьфінальних матчів Кубка України на березень.
ФФУ просить дозволити проведення єврокубкових матчів у Харкові, Запоріжжі та Дніпропетровську
Єврокубкова географія України може знову може розширитись.