Шуфрич: Вакс - непорозуміння в українському футболі

Футбол України 18 Серпня, 10:23
Віце-президент ужгородської "Говерли" Олександр Шуфрич прокоментував суддівство в матчі з харківським "Металістом".
Віце-президент ужгородської "Говерли" Олександр Шуфрич прокоментував суддівство в матчі з харківським "Металістом". 

"Вакс - просто непорозуміння в українському футболі. "Металіст" вітаю з перемогою, клас є клас. Краснопьоров був схожий на лісоруба, якому дали пограти за улюблену команду. На кожного Краснопьорова знайдеться свій Де Йонг.

Як би там не було з "Шальке" чекаємо саме харків'ян! Нам потрібна Ліга чемпіонів", - написав Шуфрич у своєму твіттері.

Нагадаємо, вчора харків'яни перемогли "Говерлу" 2:0.