Футболіст «Карпат» Андрій Гітченко розповів про матч 12-го туру чемпіонату України проти «Динамо», у якому львівська команда відібрала очки у киян.
– Не можу однозначно відповісти, що ця гра була зразковою, але точно можу стверджувати, що вона принесла багато позитивних емоцій. Зіграти внічию на полі такого суперника – це варто уваги. Ми грали тричі з киянами практично за місяць і за цей час, мабуть, заслужили подібний результат.
– На останніх хвилинах «Карпати» мали чисельну більшість і через травму Артема Кравця, і через вилучення. При цьому ви не надто сміливо йшли в атаку…
– Зрозумійте правильно: до того часу ми витратили досить багато сил та емоцій, адже у нас все ж таки молодий колектив. Звичайно, можна було створювати кількісну перевагу на чужій половині поля, побігти забивати. Однак у пам’яті ті матчі, коли ми пропускали на останніх хвилинах. Та й «Динамо» вміє гостро атакувати та забивати у меншості, що відчув на собі, зокрема, «Ольборг». Виходячи з цього, не хотіли втрачати нічию, -
зізнався Гітченко у інтерв'ю прес-службі Прем'єр-ліги.