Наставник друголігової команди «Черкаський Дніпро» Ігор Столовицький прокоментував інформацію про інтерес київського «Динамо» до юного форварда Артема Довбика.
«Це дійсно дуже талановитий хлопець. У нього не тільки гольове чуття, він може ефективно атакувати і з глибини поля. Знаю про інтерес до Артема з боку київського «Динамо». Якщо він потрапить в хороші руки, то, думаю, через кілька сезонів гратиме в збірній України», -
зазначив Столовицький в інтерв'ю газеті «Команда».
Що стосується трансферу гравця, то рішення залишається за босами клубу, пише Football.ua.
«Де Артем продовжить кар'єру, вирішуватиме керівництво ФК. Моя справа - підготувати команду так, щоб вона завоювала путівку в першу лігу», - сказав наставник «Черкаського Дніпра».