Браун Ідейє: «У Києві ми чули постріли під час тренувань»

Динамо Київ 21 Листопада, 11:30
Колишній форвард київського «Динамо» Браун Ідейє розказав про те, як важко йому давалося перебування у Києві під час революційних подій.

Колишній форвард київського «Динамо» Браун Ідейє розказав про те, як важко йому давалося перебування у Києві під час революційних подій.

Гравець «Вест Бромвіч Альбіон» зазначив, що дуже переймався безпекою своєї сім᾿ї та двох маленьких дітей.

«Під час тренування ми могли чути постріли, і тоді доводилися продовжувати заняття у спортзалі, а не на полі. Коли конфлікт почав розвиватися, я відправив сім᾿ю додому в Нігерію, вони їхали в аеропорт під наглядом охорони», -

цитує Ідейє birminghammail.co.uk.

«Це було дуже важко, тому що іноді нас будили звуки пострілів, іноді нам дзвонили посеред ночі, щоб забрати на автомобілі до розташування клубу. Клуб спрацював на відмінно, вони слідкували за безпекою у домі кожного гравця. Але я не відчував безпеки навіть з охороною. Я – віруюча людина, і вважаю, що якщо щось має трапитися, то станеться навіть незважаючи на цілу вантажівку з охороною.

Я погано спав, не почувався добре, а моя сім᾿я дзвонила щодня, щоб переконатися, що все у порядку. Іноді я ночував на базі та не повертався додому, тому що жив у центрі міста, поряд із епіцентром конфлікту. Дорога була заблокована, не можна було проїхати. А якщо ви мали нещастя потрапити до масових заворушень, то вам могли розбити скло. Одноклубники розповідали, що бачили, як таке відбувалося, але я сам ніколи не бачив».

«Я пережив важкі часи у футболі та вірю, що життя іде як униз, так і вгору. Підніматися вгору завжди важко, але потрібно боротися, тому що впасти дуже легко. Я не дозволю, щоб те, що відбувається, тягнуло мене вниз або змушувало думати, що я не достатньо готовий грати. Тому я буду працювати і чекати свого часу».