Пропонуємо до вашої уваги фотозвіт із зустрічі гравців київського «Динамо» Микити Бурди, Сергія Рибалки та Владислава Калітвінцева з уболівальниками, яка відбулася 20 листопада у конференц-залі клубного стадіону імені Лобановського.
Більше світлин дивіться за наступним посиланням: 1927.com.ua/media/album/135
© Фото: Оксана Васильєва