«Динамо» може зустрітися з «Зенітом» і ЦСКА

Динамо Київ 21 Листопада, 13:19
Київське «Динамо» планує традиційно взяти участь у турнірі Marbella Cup на зимовому зборі в Іспанії.

Київське «Динамо» планує традиційно взяти участь у турнірі Marbella Cup на зимовому зборі в Іспанії.

Товариський турнір Marbella Cup, у якому «біло-сині» регулярно грають у зимове міжсезоння, відбудеться у період з 1 до 10 лютого, повідомляє Digisport. Окрім київського «Динамо» у ньому візьмуть участь «Динамо» (Бухарест), «Астра», «Легія», «Спарта», «Гуанжоу Евергранде«, а також російські «Зенит» та ЦСКА.