«Говерла» може втратити шість очок через колишнього футболіста

Футбол України 21 Листопада, 16:02
Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України під час чергового засідання прийняв рішення з приводу заборгованості ужгородської «Говерли» перед колишнім футболістом Сергієм Бойком.

Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України під час чергового засідання прийняв рішення з приводу заборгованості ужгородської «Говерли» перед колишнім футболістом Сергієм Бойком.

Ужгородському клубу надано десятиденний термін (з моменту отримання рішення КДК) для погашення заборгованості перед колишнім футболістом клубу за рішенням Палати по вирішенню суперечок ФФУ від 13 листопада 2013 №108/10/2013.

В іншому випадку, головна команда клубу буде автоматично позбавлена трьох турнірних очок у чемпіонаті України сезону 2014/2015 років (згідно з пунктом 3.8 статті 13 Дисциплінарних правил ФФУ).

Зазначимо, що 7 листопада КДК ФФУ надавав ужгородцям ідентичні умови для погашення заборгованості перед колишнім головним тренером клубу Олександром Севідовим. Інформація про погашення заборгованості не звучала.