За інформацією італійських ЗМІ, Паратічі був вражений грою Драговича в товариському матчі Австрія - Бразилія, в якому Александар відзначився забитим м'ячем, і вже за кілька днів потому відправився до Києва. Його мета - перемовини з керівництвом «біло-синіх», самим Драговичем та його оточенням з приводу можливої зміни клубу.