Нападник «Ліверпулю» Маріо Балотеллі оцінив свою гру на старті сезону.
«Голи прийдуть. Зараз поки у мене з цим не складається, але моє гольове чуття при мені. Все буде.
Як я оцінюю себе за 10-бальною шкалою? У «Сіті» я оцінював себе на 6,5 балів, так що накину ще півбала - зараз я бігаю набагато більше, ніж раніше.
Я ніколи не проробляв стільки бігової роботи, тому оціню себе на півбала вище.
Мені неважливо, чи вірять в мене люди, поки я сам вірю в себе, поки в мене вірять друзі і сім'я », - наводить слова Балотеллі «tribuna.com»