Андрій Шевченко: «Сан-Сіро - найкращий стадіон у світі для мене»

Футбол України 22 Листопада, 08:36
«Зірка» київського «Динамо» та італійського «Мілана Андрій Шевченко – про дербі «Мілан» - «Інтер», котре відбудеться завтра.

«Зірка» київського «Динамо» та італійського «Мілана» Андрій Шевченко – про дербі «Мілан» - «Інтер», котре відбудеться завтра.

«Піппо в ролі тренера виглядає так само, як у часи, коли він був гравцем: завжди в русі, схвильований і на великому ентузіазмі. Саме від Торреса у цьому дербі, яке пройде на Сан-Сіро, - найкращому стадіоні в світі для мене, я маю багато очікувань, адже знаю на що він здатний. Він прекрасний нападник і багато що може дати команді. Також у «Мілана» є Менез і Ель Шаараві, і вони можуть бути ключовими гравцями у матчі»,

- цитує Шевченка

Gazzetta dello Sport: