«Коли приходить новий тренер, завжди є якийсь підйом в роботі у хлопців, в ентузіазмі. Напевно, гра з «Динамо» для будь-якої команди - 200% мотивації, божевільний настрій і дисципліна. Напевно, ви це бачили по останній грі з «Карпатами».
З цим ми зіткнемося і в Запоріжжі. Найважливіше - показати нам свою гру, а не дивитися на якісь зміни або думати про якусь слабкість, силу суперника»,