Гравець «Шахтаря» Тарас Степаненко прокоментував рішення Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ щодо скандального епізоду нанесення йому травми Ніколою Калінічем.
Нагадаємо, КДК вирішив не карати футболіста «Дніпра».
- Ви стежили за ситуацією про можливе покарання Калініча КДК ФФУ?
- Ні, тільки в Інтернеті прочитав. Рішення таке прийняли, нехай так і буде. Це їхні проблеми, а не мої. Раз вирішили так, значить так правильно. Бог їм суддя, - сказав Степаненко в інтерв'ю сайту «Про Футбол».