Ведучий «Великого футболу» на каналі «Футбол 1» Олександр Денисов розповів про свою дружбу з колишнім французьким футболістом Крістіаном Карамбе.
- С Карамбе у нас склалися непогані відносини, досі переписуємося. Він до нас приїхав на ефір під час Євро-2012, а через кілька днів був вихідний, і ми вирішили нашої веселою компанією - Женя Левченко, я, Іріша Блохіна - піти в клуб. Приїхали ми в один київський заклад, і несподівано для себе зустріли Карамбе. Він, як відомо, справжній поціновувач жіночої краси. Француз сидів за столом, який увесь був заставлений «Моет Шандон». Поруч з ним було близько 12-15 дівчат модельної зовнішності, він мене побачив і закричав: «Мій друг, я залишаюся тут жити назавжди! Я обожнюю цю країну!» -
повідомив Денисов в ефірі програми «Моя гра» з Аллою Бублій.