Максим Коваль: «Нічию з «Дніпром» вважаю закономірною»

Динамо Київ 23 Листопада, 14:45
Голкіпер ужгородської «Говерли» Максим Коваль, права на якого належать київському «Динамо», прокоментував здобуту нічию у виїзному матчі проти «Дніпра».

Голкіпер ужгородської «Говерли» Максим Коваль, права на якого належать київському «Динамо», прокоментував здобуту нічию у виїзному матчі проти «Дніпра».

- Максиме, чи вважаєш рахунок на табло закономірним?

- Як кажуть, коли команди виходять на поле, рахунок завжди рівний - 0:0. Так, ми не вважалися сьогодні фаворитами, адже «Дніпро» в цьому році демонструє дуже хорошу гру. Ми виходили, старалися, билися. Думаю, можна назвати рахунок закономірним. Хоча... Головне, що ми старалися, Боженька нам подякував.

- Що В'ячеслав Вікторович (Грозний - прим.ред.) говорив у перерві? Чи був він задоволений грою команди в першому таймі?

- Перші 5-10 хвилин він мовчав, чекав поки всі хлопці пройдуть лікарів, потім сказав, що потрібно грати в такому ж ритмі, все нормально. Як бачите, все закінчилося добре.

- Ви налаштовувалися грати другим номером?

- Якщо м'яч у нас - будемо атакувати, якщо у них - оборонятися. «Дніпро» - фаворит чемпіонату, тому доводилося більше оборонятися, ніж атакувати.

- Сьогодні зіграла приказка «Голодний вовк вдвічі небезпечніший». У «Говерли» зараз непросте фінансове становище. Ви вийшли і довели, що гроші відіграють не головну роль?

- У нас теж є сім'ї, нам треба їх за щось годувати. Так, така ситуація є в клубі. Але з фінансових питань краще звертатися до президента, бо за них в клубі відповідає він. Нам кажуть, що ось буде-буде, але поки тиша.

- По-твоєму, суддівство вплинуло на результат матчу?

- Я вважаю, воно було справедливим. Якщо ви так не вважаєте, давайте поговоримо.

- Наприклад, момент у першому таймі, коли можна було ставити пенальті на Калінічі?

- Як на мене, так його не було. Я впевнений. Там Калінічу м'яч спочатку потрапив в руку. Було пару спірних моментів, коли не фіксували фоли на фланзі, але судді видніше, -

сказав Коваль у коментарі журналісту Faeri.ru.