Ребров: «На лідерів чемпіонату всі команди налаштовуються як на останній бій». ВІДЕО

Динамо Київ 23 Листопада, 20:06
Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров прокоментував перемогу своїх підопічних у матчі проти «Металургу» З.

Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров прокоментував перемогу своїх підопічних у матчі проти «Металургу» З

.

- Важка гра. Будь-яка команда проти «Шахтаря», «Дніпра», «Динамо» налаштовується, як на останній бій. «Металург» не виняток, вони готувалися і до цієї гри, і до кінцівки сезону. Дали гарну боротьбу, завжди важко розкривати таку оборону, коли 10-ть чоловік обороняється. «Металург» у другому таймі показав, що вони якісно можуть контратакувати

- Що було найважче побороти настрій «Металурга» або погодні умови?

- Це треба запитати у хлопців. З усіма командами чемпіонату важко грати і нам, і «Шахтарю», і «Дніпру». На ці три команди всі налаштовуються як на останній бій і мотивація позамежна. З приводу наших лідерів, Ленса, Ярмоленко, Велозу - хлопці відпрацьовували, як могли. Ленс виконав великий обсяг роботи вперед, можливо він не відпрацював, коли нам забивали, але у мене до них по віддачі претензій немає. Я думаю вони сьогодні вирвали перемогу. Не дивлячись на те, скільки у «Металурга» очок, це хороша команда і сьогодні вона це показала. Плюс до цього, позамежна мотивація, це вилилося в два хороших голи і добре, що ми забили більше.

- На команду давив той фактор, що у президента «Динамо» нещодавно було день народження і не хотілося псувати йому настрій?

- Це не найважливіший фактор. На них більше тиснув той фактор, що виграв «Шахтар» і втратив очки «Дніпро». Перед грою всі налаштовувалися тільки на перемогу і важливо було цей настрій зберегти. Я радий, що так сталося. Президента ми всі вчора привітали. Думаю, найкращим привітанням була сьогоднішня перемога, сподіваюсь він задоволений цією перемогою.

- Чому Рауль Ріанчо перебував не з вами, а на трибуні?

- Рауль завжди першу половину знаходиться на трибуні, зверху набагато краще видно картинку. Ми з ним розмовляємо по телефону, він щось підказує. Ця практика була і коли я грав в Англії, і у нього в Іспанії. Це абсолютно нормально, коли людина зверху набагато краще бачить картинку, ніж я. У другому таймі, спочатку він теж сидів нагорі. Нічого в цьому страшного немає.

- Коли Шовковський вийшов з воротарської, ви сказали: «Саша куди ти?» - це на емоціях?

- Саша досвідчений хлопець. Головне, що добре все закінчилося, і він грамотно зіграв у цьому епізоді. Мені, звичайно з бровки було трохи знервовано дивитися це. Але Саша розібрався в ситуації, головне, що він правильно з неї вийшов і з цієї атаки ми навіть могли забити гол спокійно.

- Словенія згадалася?

- Ні, зі Словенією то було на брівці, Саша дуже далеко пішов, в цій грі він би встиг у ворота. -

розповів Ребров у флеш-інтерв’ю каналу «Футбол 1».