Захисник київського «Динамо» Александар Драгович як завжди оперативно відреагував у соціальній мережі на перемогу, здобуту в Запоріжжі над «Металургом» (2:4).
«Гра видалася цікавою, але ми виграли три очки!» - написав Алекс у Facebook.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Захисник київського «Динамо» Александар Драгович як завжди оперативно відреагував у соціальній мережі на перемогу, здобуту в Запоріжжі над «Металургом» (2:4).
«Гра видалася цікавою, але ми виграли три очки!» - написав Алекс у Facebook.