«Динамо» здобуло перемогу на класі, не сильно перенапружуючись, але важливу для того, щоб зміцнити свої позиції у турнірній таблиці.
Виникло враження певної недооцінки, неналаштованості на цього суперника. До «Металурга» претензій немає, нуль очок – це було прогнозовано, сенсації не сталось. Але в інших іграх, коли суперник грає більш дисципліновано – в «Металурга» таких моментів нема. «Металург» моментів сьогодні створив, як за все перше коло. Тому що «Динамо» дало простір», - сказав Вацко.