Нападник київського «Динамо» Дьємерсі Мбокані після тривалої паузи провів свій перший матч в офіційному поєдинку.
У сьогоднішньому матчі проти запорізького «Металурга», Мбокані на 83-ій хвилині замінив на полі Артема Кравця. Після перемоги, конголезець написав на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що дуже радий своєму поверненню:
«Красива перемога 4-2, я грав 7 хвилин наприкінці. Дуже радий, що знову грав в офіційному матчі».