Що Ребров та компанія думають про збірну України? ВІДЕО

Динамо Київ 23 Листопада, 23:23
Наставники клубів української Прем'єр-ліги поділилися своїми думками щодо гри національної команди на зламі поколінь.

Наставники клубів української Прем'єр-ліги в ефірі програми «Великий футбол» поділилися своїми думками щодо гри національної команди на зламі поколінь.

Віталій Кварцяний («Волинь»): «Враховуючи команди, які претендують на вихід у фінальну стадію Євро-2016, дуже важливо було б вдома взяти три очки зі Словаччиною. Але не вийшло. Головне, що після фінального свистка у тому матчі наша збірна зрозуміла, що губити очки більше не можна та зібралася. Можливо, її гра не була видовищною, але важливо було вигравати».

«Думаю, Сергій Сидорчук дуже цікаво заявив про себе, і він швидко став одним із лідерів збірної, забиваючи важливі м’ячі. Не дивлячись на те, що йому 23 роки, Сидорчук виглядає досить потужним лідером збірної».

«Тимощук провів за національну команду України 136 матчів, і думаю, що він не хоче зупинятись і зробить усе, щоб підібратися до цифри 150. Бажаю йому потрапити у фінальну частину чемпіонату Європи, ну і грати, поки п’ятки не зітруться».

Сергій Ребров («Динамо»): «Словаки дисципліновано та грамотно зіграли в обороні проти збірної України, заслужено обігравши з рахунком 1:0 у нас вдома. Зараз усі називають збірну Словаччини відкриттям, але вони й раніше так само грали, вміло використовуючи контратаки – саме те, чим славилася збірна України».

«Перші матчи збірна проводила з командами, які завідомо обирали тактику гри від оборони. Коли будуть ігри з командами, які хочуть атакувати та контролювати м’яч, то команда Фоменко продемонструє більш видовищну гру, якщо для цього буде простір. Бо у минулих іграх ні одна з команд не дала нам простору, щоб використати швидкісних гравців атаки».

«Збірній України не вистачає нападника, який міг би в одному-двох епізодах вирішити результат матчу, адже команда створює достатньо моментів».

«Я впевнений, що у нас є потенціал, щоб вийти зі своєї групи з першого чи другого місця».

Мирон Маркевич («Дніпро»): «Відчувається, що у захисті ми маємо проблеми, тут тренерському штабу доведеться поламати голову, адже вибір не такий вже й великий… Тому що в іграх з іспанцями та словаками потрібно буде надійніше зіграти в обороні».

«Зозуля хоча й не забиває, але він багато працює на полі. Також я сподіваюся, що й Коноплянка буде іншим весною. Атакуючий потенціал у нашої збірної досить непоганий. Зараз хорошим ходом тренерського штабу було запрошення Олійника. Він показав гарну гру та нагадав себе у «Металісті» –був настирливим, створював багато моментів та був одним із кращих на полі. Я радий, що він ожив, і сподіваюся, що Олійник ще принесе користь збірній».

«Якщо з іспанцями у двох іграх взяти хоча б три очки – це буде добрий результат, а от у матчі зі Словаччиною нам потрібно вигравати».

Юрій Вернидуб («Зоря»): «У грі зі Словаччиною нам не вистачило везіння. Щодо бажання гравців питань немає, на підтвердження цього можна навести приклад Пятова, який пішов у штрафну словаків у компенсований час і навіть забив гол, хоча й там було порушення. Але це доводить, що прагнення та бажання у збірної України на високому рівні».

«У збірній мають бути досвідчені футболісти – без досвіду нікуди. Але потрібно вже потихеньку дивитися у бік молоді та давати їм шанс розкритися. Тоді буде нормальний баланс. Не думаю, що по товариській грі з Литвою варто робити висновки. Із боку футболістів національної збірної був увімкнений економ-варіант. До речі, у цьому матчі мені дуже сподобався наш воротар Денис Бойко, який достатньо впевнено відстояв і не один раз виручав».

Роман Григорчук («Чорноморець»): «Здобуті очки для збірної – це найголовніше в футболі. Найголовніше – це перемоги, результат».

«Реалізація у збірної України – не на ідеальному рівні, бо є цілий ряд гольових моментів, які не використовуються. Зараз не така ситуація, щоб ми мали про щось переживати. Команді потрібно просто йти далі, працювати та розуміти, що все в наших руках».

В'ячеслав Грозний («Говерла»): «Збірна України – така команда, яка вміє тримати удар та дотискувати суперника. Наша команда має лідерів у всіх лініях».

«Збірна не повинна створювати десятки іскрометних моментів, вона повинна грати на результат, об’єднуючи кращі якості кожного гравця у командну гру, яку бачать головний тренер та його штаб».

«Я впевнений, що збірна України вийде з групи. Я впевнений!»