Сергій Керницький: «Якщо міліція «править балом», то хто тоді править футболом?

Футбол України 24 Листопада, 09:42
Генеральний директор одеського «Чорноморця» розповів «Профутболу», чому було скасовано матч з «Металістом».

«В першу чергу, це сталося через непрофесіоналізм місцевого МВС. Досі міліція нам двічі переносила матчі – з «Іллічівцем» та «Карпатами». Варто зазначити, що досі не було ніяких проблем із забезпеченням охорони міліцією під час виборів на стадіоні. Я спеціально переглядав 2012-13 роки.

Головне завдання правоохоронних органів – попередити правопорушення. А щось заборонити, я вважаю, це крайній метод. І якщо вони отримують якусь інформацію, то на її основі повинен бути результат – запобігання можливих проблем. Думаю, своє слово мають сказати Федерація та дирекція УПЛ, бо якщо вже на те пішло, що міліція «править балом», то хто тоді править футболом?

З іншого боку – анексований Крим і так звані «ЛНР» і «ДНР», які говорять, що готові розвивати футбол та приймати участь в якихось чемпіонатах, - це говорить про ознаки набуття державності. А в нас що? Ми маємо державу Україна, в якій це навпаки забороняється, хоча це є однією основних складових держави?

Тепер незрозуміло, чи зможемо ми грати взагалі в Одесі.

На сьогоднішній день ми маємо заборгованість перед гравцями з серпень, вересень та жовтень. За листопад футболісти отримають зарплату в наступному місяці. Ми – заручники ситуації з основним спонсором – нашим банком».