Екс-форвард київського «Динамо», «Мілана» та «Челсі» Андрій Шевченко став героєм рубрики «Клуб 100» програми «Журнал Ліги чемпіонів» на каналі «НТВ-Плюс Футбол 3», у якій розповів про найважливіші віхи своєї футбольної кар᾿єри.
Хет-трик на «Камп Ноу»
«Це був неймовірний досвід, одна з тих ігор, які я запам'ятаю на все життя. Забивати голи у ворота «Барселони» - це була фантастична гра. За період моєї кар'єри таке траплялося нечасто, але коли ти перемагаєш в подібному матчі, то показуєш всьому світу, на що здатний».
Про перехід в «Мілан»
«Мені було досить важко покинути одноклубників, особливо Сергія Реброва, тому що він був одним з найкращих партнерів по атаці, з якими я коли-небудь грав. Але я відчував, що мені потрібно зробити новий крок. І вирішив перейти в «Мілан».
Про вирішальний пенальті у фіналі Ліги чемпіонів 2002/2003 проти «Ювентуса»
«Гравець, якому довелося виконувати пенальті у фіналі Ліги чемпіонів, на все життя запам'ятає тиск, який відчував на шляху від центрального кола. Я думав про те, як потрібно пробити, і сказав собі: «Просто пробий, і ні за що не міняй рішення». Так я і вчинив. Це було велике почуття не тільки для мене, а й для команди, клубу та наших уболівальників».
Про фіналі Ліги чемпіонів 2004/2005 проти «Ліверпуля»
«У мене був дуже хороший шанс забити, але Дудек незбагненним чином врятував ворота. Я не міг повірити, що м'яч не влучив у ворота. Це був великий сейв. Серія післяматчевих пенальті була дуже важким моментом. Це футбол - в один день ти виграєш, а в інший - програєш».
Про перемогу в Лізі чемпіонів
«Я знаю багато великих гравців, які намагалися виграти Лігу чемпіонів, але їм це так і не вдалося. Я відчуваю себе особливим футболістом. Той момент змінив моє життя. Перемога в Лізі чемпіонів - це щось по-справжньому особливе».