Хавбек «Квінз Парк Рейнджерс» Ніко Кранчар, права на якого досі належать київському «Динамо», заявив про бажання залишитися в Англії.
«Я вважаю «КПР» своїм домом і хочу залишитися тут, щоб закріпитися в команді. Моя мета – заслужити підписання постійного контракту з «КПР», адже це саме те місце, де я хочу бути. Тому я повинен довести свою користь клубу. Попереду ще багато матчів, у яких я маю показати тренеру, що можу грати на високому рівні», -
розповів хорват в інтерв᾿ю