Голкіпер «Терека» розповів про період своєї кар'єри в київському «Динамо».
«Я грав за дубль Самари. Так вийшло, що з'явилася можливість приїхати на перегляд в київське «Динамо». Пройшов. Мене підписали. Хто був конкурентом в «Динамо-2»? Олександр Рибка і Тарас Луценко. Підростали Денис Бойко і Артем Кичак. Хороший воротарський підбір».
«Шовковський - воротар номер один в історії українського футболу. Мені ж представився шанс. Чому не спробувати?! Краще спробувати, ніж потім шкодувати... Що поробиш - не вийшло. Життя продовжилася. Чи здивований, що Шовковський понині в грі? Це заслуговує щирої поваги! Він - професіонал своєї справи. Правильно ставився до свого здоров'я, от і напрацював настільки багатий воротарський стаж. Всім воротарям потрібно брати приклад з Шовковського! Він довів, що люди і в сорок років можуть грати в футбол на найвищому рівні»,
- цитує Годзюра Matchday.