Український захисник Богдан Шершун відмовився переходити в російський клуб з політичних мотивів.
«В Україні війна, що позначається на економіці. Ситуація взаємопов'язана, в футбольних клубах урізали бюджети. У мене була пропозиція продовжити кар'єру в Росії. Але у зв'язку з політичною ситуацією, вирішив відмовитися.
Потрібно розуміти, що там багато адекватних людей, яким все одно якої ти національності і, головне, - вони не хочуть війни. Коли люди дізнаються, що ти з Києва, відразу запитують: «Що у вас там відбувається?».
Нещодавно був у Москві, спілкувався на цю тему з Сергієм Ігнашевичем. Я йому сказав: «Ми розуміємо, що вся агресія йде від президента Росії!» Він відповів, що й у нас теж багато неправди показують. Більше тему політики не зачіпали. Коли був у Москві, то там по ТВ постійно показували вибори на Донбасі. Це взагалі не смішно. Боюся, щоб до нас такі вибори не прийшли», - розказав Шершук в інтерв'ю Matchday.