Матч групового етапу Ліги Європи між київським «Динамо» та португальським клубом «Ріу Аве» покаже у прямому ефірі 27-го листопада телеканал 2+2.
Початок прямої трансляції з НСК «Олімпійський» о 19:55.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Матч групового етапу Ліги Європи між київським «Динамо» та португальським клубом «Ріу Аве» покаже у прямому ефірі 27-го листопада телеканал 2+2.
Початок прямої трансляції з НСК «Олімпійський» о 19:55.