«У всіх є сім’ї, нам їх треба за щось годувати. Така от ситуація, але краще зверніться до президента, бо за фінансовий план відповідає він. Нам кажуть, що буде, але поки тиша», - сказав Коваль журналістам програми «Великий футбол».
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«У всіх є сім’ї, нам їх треба за щось годувати. Така от ситуація, але краще зверніться до президента, бо за фінансовий план відповідає він. Нам кажуть, що буде, але поки тиша», - сказав Коваль журналістам програми «Великий футбол».