Максим Коваль: «Нам треба за щось годувати сім’ї». ВІДЕО

Динамо Київ 24 Листопада, 19:59
Максим Коваль, який знаходиться на правах оренди в ужгородській «Говерлі», спростував інформацію про те, що гравцям клубу почали виплачувати зарплатню.

«У всіх є сім’ї, нам їх треба за щось годувати. Така от ситуація, але краще зверніться до президента, бо за фінансовий план відповідає він. Нам кажуть, що буде, але поки тиша», -

сказав Коваль журналістам програми «Великий футбол».