«Незважаючи на те, що клас столичної команди на порядок вище, ніж у запорожців, гості напевно змусили своїх вболівальників понервувати. У якийсь момент зустрічі здалося, що претендент на чемпіонство і один з аутсайдерів грають практично на рівних. Мені здається, що свою роль могла зіграти недооцінка суперника. Як не крути, але після поєдинків на високому рівні все-таки складно налаштуватися на такого суперника. Тим не менш, уболівальникам «Динамо» не варто засмучуватися - кияни заслужено перемогли, забезпечивши необхідний для подальших баталій результат», - цитує Ступара «СЕ».