Луческу після матчу: «Велика проблема була з полем, дуже багато піску»

Футбол України 25 Листопада, 23:18
Головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу в ефірі каналу 2+2 проаналізував матч Ліги чемпіонів з «Атлетиком» (0:1).

«Напевно, це була помилка, що обидві гри не відбулися в один і той же час, всі знали вже результат. Відчувалося, що гравці розслаблено вийшли на гру, команда суперника була більше мотивована, більш агресивна. Виконав Атлетик і більший обсяг роботи, і пресинг був протягом практично всієї гри. Виходячи з цього, нам довелося відмовитися від своєї комбінаційної гри, з виходом з оборони, а більше воліли грати довгим передачами, що невластиво нашій команді».

«Велика проблема була з полем сьогодні, дуже багато піску, і це ускладнювало швидку гру, яка властива нашій команді. Якби Тейшейра забив у першому моменті, коли був вихід на один, все б пішло по-іншому, але нам не пощастило. Ми не забили і тим самим дозволили команді-супернику не розкриватися, практично весь матч грати від оборони, і сподіватися на якесь стандартне положення. Так і вони забили гол, думаю, що це помилка П'ятова, він стояв на лінії воріт. Треба було висуватися вперед, тоді передача послідувала в інше місце, не було б цього моменту. Плюс, зі своїм гравцем не до кінця зіграв Ракицький, що призвело до того, що Сан-Хосе забив»,

- наводить слова Луческу «

ua-football».