Нападник «Дніпра» 1980-х років і відомий футбольний експерт Іван Гецко поділився своїми очікуваннями напередодні матчу «Динамо» у Лізі Європи проти «Ріу Аве».
«Думаю, не варто відштовхуватися від останніх, не найяскравіших виступів команди Сергія Реброва у внутрішньому чемпіонаті. Адже матчі на міжнародній арені це все-таки трохи інший рівень і, відповідно, налаштовуватися на ці поєдинки футболісти будуть зовсім по-іншому.
Звичайно, ми б хотіли, щоб «Динамо» грало стабільно класно в кожній зустрічі, але, на мій погляд, говорити про це поки передчасно. Часом, після відмінних матчів уболівальники і фахівці знову не можуть зрозуміти, в який футбол грає «Динамо».
На жаль, «Динамо» останнім часом багато пропускає, причому навіть від команд, які до цього вже давно не забивали. Однозначно насторожує те, наскільки легко і невимушено два голи у ворота столичного клубу забив запорізький «Металург». Втім, вирішити всі питання за короткий відрізок часу нереально, уболівальникам варто запастися терпінням», -
сказав Гецко у коментарі «Спорт-Экспресс в Украине».