Мірча Луческу: «Пенальті бачив весь стадіон та футболісти обох команд»

Футбол України 26 Листопада, 12:42
Головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу проаналізував матч Ліги чемпіонів із «Атлетіком» (0:1) на післяматчевій прес-конференції.

Головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу проаналізував матч Ліги чемпіонів із «Атлетіком» (0:1) на післяматчевій прес-конференції.

«Переміг «Атлетік», вітаю їх з цим. Напевно, ми були трохи розслабленими, після того як дізналися результат гри в Білорусії. Відчувалися амбіції і мотивація «Атлетіка». Вони виконали великий обсяг роботи, добре пресингували впродовж усієї гри, що змусило нас задіяти довгі передачі. Суперники швидко переходили з атаки в оборону і, напевно, також використовували якість газону, який сьогодні був не в кращому стані. Плюс «Атлетік» скористався нашою помилкою при стандартному положенні. Пятов залишився на лінії воріт, замість того щоб вийти на 6 метрів. Якби він це зробив, то супернику напевно довелося б виконувати подачу на 16 метрів. А так послідувала передача безпосередньо до воріт, а це дуже небезпечно. Ракицький грав з Сан-Хосе, але упустив його. Тобто більшою мірою це наші помилки, ніж заслуга «Атлетіка».

Ми мали хороші моменти, але в завершальній фазі, на жаль, виявилися не такі щасливі. Був хороший шанс і у Тейшейри, і у Дугласа...

І, звичайно, незрозуміло, чому суддя не призначив чистий пенальті наприкінці гри. 11-метровий бачив весь стадіон і футболісти обох команд. Але не бачила, на жаль, головна людина, яка була на полі, - суддя. Не бачив пенальті і помічник - незрозуміло, навіщо він взагалі там потрібен? Я відразу був проти того, щоб працювали п'ять арбітрів. Відповідальність передається від центрального судді тим, хто судить за воротами. А вони не завжди приймають правильні рішення. Всі три гравці, які були на картках і могли пропустити наступний матч, отримали попередження. І, на жаль, не братимуть участі в останньому матчі з «Порту». За десять років моєї роботи тут, окрім матчів з АПОЕЛом, «Брагою», БАТЕ, в Лізі чемпіонів не призначалися пенальті в ворота наших суперників. Ні з «Манчестер Юнайтед», ні з «Боруссією», ні з багатьма іншими. Незадоволений сьогоднішнім результатом. Але вітаю з тим, що ми все ж вийшли з групи. Будемо сподіватися на хорошу підготовку, щоб навесні вдало зіграти в плей-офф», - цитує Луческу прес-служба «Шахтаря».