Німецький філософ, автор науково-популярних бестселерів Ріхард Давід Прехт розповів, що зі шкільних років він є шанувальником київського «Динамо».
- В середині 1970-х років «Динамо» було найкращою командою в країнах Східного блоку. Вони навіть обігрували «Баварію», коли та була на піку своєї форми.
Ось чому Україна для мене завжди була неймовірно цікавою країною, -
цитує Прехта Hamburger Abendblatt.