«Завтра київське «Динамо» зіграє останній в цьому році домашній матч у рамках групового турніру Ліги Європи з португальським «Ріу Аве». Україні зараз, як ніколи, потрібні перемоги - в різних сферах і на різних рівнях. Я давній і відданий вболівальник «Динамо». Це - команда легендарних перемог і наполегливого шляху до них. Вірю, що ви зробите все можливе, щоб в черговий раз порадувати киян та всіх українців красивим футболом і гідною перемогою. Знаю, що її чекають і ті вболівальники клубу, які сьогодні захищають незалежність і майбутнє нашої країни на передовій. Україна переможе!» - такий заклик з'явився на сторінці мера Києва у мережі Facebook.
До запису Віталій Кличко додав світлину, на якій позує у світшоті «Легенда Києва».
Аналогічний світшот із стилізованою емблемою «Динамо» можна замовити за посиланням: https://1927.com.ua/news/view/20250.